25.10.2011

Woodbury Common Premium Outlets (klik!)


Outlet to miejsce do którego jedzie się na przysłowiowe pół dnia. Niektóre z nich przypominają małe miasteczka, z rynkiem w środku i alejkami, są małe i większe knajpki i część rekreacyjna.
Tylko, że zamiast zwykłych mieszkańców kolejne domki zajmują sklepy najróżniejszych firm. Zakupy tam są zazwyczaj o wiele spokojniejsze niż w samym Nowym Jorku, nie trzeba tak gnać, a zaawansowani zakupowicze i zakupoholicy mają frajdę, gdyż udaje się upolować rzeczywiście nadzwyczajne okazje.
Woodbury Common Premium Outlets- to jedno z najciekawszych miejsc tego typu. Mieści się w nim ponad 200 sklepów różnych firm, przede wszystkim z ciuchami, ale nie tylko. Są tam również sklepy z biżuterią, prezentami, wyrobami ze skóry i walizkami.
Firmowe stoiska mają tam firmy znane na całym świecie, na przykład: Adidas, Burberry, Calvin Klein, Chanel, Coach, Dolce & Gabbana, Donna Karan, Fendi, Giorgio Armani, Gucci, Max Mara, Gap, Nike, Polo Ralph Lauren, Puma, Tommy Hilfiger, Timberland, Versace, Williams Sonoma, Zegna i wiele, wiele innych...
A.
Adres
498 Red Apple Court 
Central Valley, NY 
10917 
Godziny otwarcia:
codziennie 10am - 9pm


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz