5.07.2011

z serii ZNALEZIONE W SIECI Ykhm "ciekawostki" *1

Nowy Jork – maleńka wioseczka, której początkiem było wynalezienie korków, zakwasów, przestępczości i ataków terrorystycznych – wszystko w jednym wieku. Miasto to wykształciło do perfekcji zanieczyszczanie powietrza i smażenie ciągutek z kwasem solnym.
Cechą charakterystyczną Nowego Jorku jest permanentny brak miejsca. Nowojorczycy, aby móc coś zbudować, najpierw muszą coś innego zburzyć. Właśnie dlatego honorowym bohaterem Nowego Jorku został ,  Osama bin laden  ,którego działania dostarczyły znacznych ilości miejsca przeznaczonego pod nową zabudowę obejść wykonywaną w tradycyjnej technologii sposobem gospodarczym. Nowy Jork to miasto gdzie spelniają się najgłębsze sny...
Jak powszechnie wiadomo w Nowym Jorku jest najwięcej bohaterów broniących miasto (dajmy na to spiderman,żółwie bądź czarodzieje z Waverly Place)

  • Manhattan – bogactwo, wieżowce,wielki park i takie tam.
  • Bronx – bida z nędzą, bezdomni robiący sobie ogniska w śmietnikach.
  • Quenns – emigranci, 2 lotniska, i fajny, żelazny globus. Połączony jest z Manhattanem niejakim Kłinsboro bridż.
  • Brooklyn – dużo ludzi, w tym Polacy na Greenpincie sprzedający m.in smaczną wędlinkę. A poza tym to domy. Duuużo domów...
  • Staten Island – wyspeka na której zmęczeni ciasnotą bogacze z Manhattanu wybudowali klasyczne amerykańskie przedmieście, takie tam domy z dykty... Tak, z tego można wybudować dom. 


 Kogoś poniosło xD

M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz