9.07.2011

Max Brenner Chocolate Bar
Max Brenner - jest to izraelska sieć restauracji posiadająca 23 obiekty specjalizujące się w drinkach oraz deserach powstałych na bazie czekolady. Najlepiej znane, tradycjonalne słodkości to: fondue, wafle (tzw. crepes) oraz ciasteczka Brownie. W restaurację wkomponowany jest również firmowy sklep, który oferuje oryginalne praliny, oraz inne wyroby sygnowane znakiem Max Brenner. Max Brenner został założony w 1996 roku w mieście Ra'anana w Izraelu przez Maxa Fichtmana oraz Odeda Brennera. Od imienia pierwszego, oraz nazwiska drugiego z założycieli powstała nazwa restauracji
Główne biuro Max Brenner - Corporate Office - znajduje się w Nowym Jorku przy 37 West 17th street, Suite 5-E (skrzyżowanie 5 alei i 17 ulicy) nieopodal placu Union Square.
Wszystkie wyroby oferowane przez firmę ujęte zostały w 5 kategorii menu:
Sweets
    * Waffles and Crepes
    * The Chocolate Fondue
    * The Melting Chocolate Heart
    * Sweet Icons
    * Desserts
    * MaxI sCream
    * The Chocolate Bakery

Drinks
    * Hot Chocolate
    * Choctails
    * Drinks
    * Coffee and Tea

Max's Food
    * Kategorie podzielone są na przyrządy, którymi spożywa się jedzenie.

Max's Brunch
Potrawy przygotowane przede wszystkim z dodatkiem jaj. Są serwowane w porze tzw. brunchu (amerykańska odmiana słowa 'lunch' - przerwy na posiłek w trakcie pracy.)
Kids Menu
Dodatkowo w restauracji nowojorskiej dostępna jest część: Max's Breakfest.
Do 27 lipca 2009 w Nowym Jorku działały dwie restauracje, natomiast z powodu nieopłacalności zamknięto jedną. Aktualnie najlepszej czekolady na gorąco w NY można napić się w Max Brenner Manhattan - 841 Broadway - 13th/14th. Młodzi czekoladocholicy będę mieli ciężki wybór spośród niezliczonych rodzajów czekolad (5,25$) . Dla każdego czekolado maniaka, zwłaszcza przy niezbyt sprzyjającej aurze oraz na poprawę humoru, polecam wstąpić do tej knajpy i spróbować tego rarytasu! Wasze podniebienia będą wniebowzięte!
Hours of Operation:
Mon – Thurs - 9:00am – Midnight
Fri - 9:00am – 2:00am
Sat - 9:00am – 2:00am (brunch is served from 9:00am - 4:00pm)
Sun - 9:00am – 11:00pm (brunch is served from 9:00am - 4:00pm)

http://www.maxbrenner.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz